SME
Streda, 7. december, 2022 | Meniny má Ambróz

Bašta Pub & Restaurant Trenčín - poctivá domáca kuchyňa na výnimočnom mieste

Reštaurácia s kvalitnou gastronómiou a super lokalitou. Bašta Pub & Restaurant ponúka svojim hosťom domáce jedlá, no pripravené poctivo a tiež unikátne prostredie, ktoré si zamilujete.

Interiér reštaurácie Bašta Pub & Restaurant v TrenčíneInteriér reštaurácie Bašta Pub & Restaurant v Trenčíne (Zdroj: Bašta Pub & Restaurant Trenčín)

Spojenie oddychu, pohybu a gastronómie

Spojte oddych alebo pohyb s chutným jedlom! Bašta Pub & Restaurant sa nachádza na Ostrove, ktorý je vyhľadávanou oddychovou zónou pre obyvateľov Trenčína a jeho širšieho okolia.

Miesto je obklopené prírodou a zeleňou, atmosféru dotvára rieka Váh a hrádza v podobe promenády je obľúbená nielen na romantické prechádzky vo dvojici, ale aj s rodinou a kočíkmi.

Ak túžite po športových zážitkoch, vybrať sa na Ostrov môžete na korčuliach či bicykli a k dispozícii sú vám aj tenisové kurty. A to, že po športovom výkone dobre padne niečo dobré ani vravieť nemusíme.

SkryťVypnúť reklamu

Poctivá domáca kuchyňa aj obedové menu

V jedálnom lístku reštaurácie Bašta nájdete typické jedlá z domácej kuchyne, ktoré vám kuchári pripravia z kvalitných surovín.

Jedálny lístok je sezónne obmieňaný a tak si hostia nájdu vždy niečo nové aj pri opakovaných návštevách. Po prechádzkach po spomínanej hrádzi sa na Bašte môžete zastaviť na kávu a sladký dezert a posedieť si v príjemnom prostredí interiéru či nadštandardne priestrannej terasy, ktorá sa teší obľube počas celej letnej sezóny. A nudiť sa nebudú ani vaše deti, keďže pre ne je k dispozícii detské ihrisko.

Svadby, oslavy a teambuldingy

Reštaurácia Bašta je vyhľadávaná na oslavy, svadby a súkromné podujatia. Vynovený priestor a teplé tóny interiéru sú príjemným miestom pre stretnutia s rodinou a priateľmi. V priestoroch sa konajú tiež firemné posedenia a teambuldingy. Kapacita podniku je 100 osôb, salónik má kapacitu 20 osôb a na vonkajšej terase sa pohodlne zmestí až 120 ľudí.

SkryťVypnúť reklamu

Večerné posedenia

Bašta je nielen reštaurácia s chutným jedlom, ale vhodná je aj ako pub na večerné posedenia. V nápojovom lístku na vás čaká čapované tankové pivo a k nemu si môžete vybrať malý snack napríklad v podobe nakladaného hermelínu. Taktiež na vás a vašu partiu čaká široká ponuka vín.

Či už si zvolíte pohybovú aktivitu alebo si prídete na Ostrov oddýchnuť, nezabudnite sa zastaviť na Bašte. Vítaní sú všetci hostia a samozrejmosťou je bezplatné a veľkokapacitné parkovisko.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Peter Štecko, majiteľ skupiny Medusa.

Ľudí v reštauráciách výrazne ubudlo.


30. nov
Združenie Vína spod vulkánu Sitno priviezlo do New Yorku nový ročník vín.

Kvalitu získavajú aj z tufového podložia z vyhasnutej sopky.


26. nov
Ilustračný obrázok.

Denne by sme mali zjesť aspoň 400 gramov ovocia a zeleniny.


24. nov

Jogurt sa dá kúpiť na celom Slovensku.


a 1 ďalší 15. nov
SkryťZatvoriť reklamu